Pohár plemen 2020

Tři naši členové – Pavel Málek s Yetti, Regina Samlíková s Viou a Veronika Ciesariková se Strongem sestavili tým Německý krátkosrstý ohař a zúčastnili se závodu Pohár plemen 2020.

Uspořádala jej Jihomoravská záchranná brigáda SZBK ČR v prostoru výcvikového trenažéru Rota Boří les u Břeclavi a konal se v sobotu 20. června 2020.

Do závodu nastupují tříčlenné týmy. Jeden psovod nastupuje na sutinové pátrání, druhý na plošné pátrání a třetí na cviky poslušnosti. Maximum dosažených bodů na každém speciálu je 100. Dosažené body se sečtou a vyhrává tým s nejvyšším počtem.

Letos se zúčastnilo 13 týmů, každý reprezentoval jiné plemeno psa. Počasí se bohužel nevydařilo – celý den, až na menší přestávky, pršelo a foukal studený vítr. Našim borcům to ale nezkazilo náladu a přes velkou konkurenci se jim podařilo umístit, stejně jako loni, na nádherném druhém místě.

Pavel v sutině, stejně jako Regina v ploše, vybojovali vynikajících 98 bodů, Verča pak získala skvělých 79 bodů na poslušnosti. Gratulujeme!

Nemalou práci v zákulisí odvedli naši další členové, kteří se starali o zázemí, fandění, fotografování, skvělou atmosféru a dobrou náladu. Prostě jsme všichni byli jeden tým – DYCKY OHAŘ!

Níže se můžete podívat na fotografie z akce:

Kliknutím na šipku vlevo/vpravo se přesunete na následující/předchozí fotografii. Kliknutím uprostřed na trojúhelníček (zobrazí se až po najetí myši doprostřed) spustíte prezentaci fotografií. kliknutím kdekoliv do fotografie se přesunete na server Zonerama, kde si můžete fotografie prohlédnout ve větším formátu, popřípadě stáhnout jednotlivé fotografie nebo celé album najednou.

Zobrazeno: 88 krát

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.